Доступ до Інтернет

Сьогодні діяльність жодної компанії не можлива без доступу до всесвітньої мережі інтернет.

ТОВ "Укрспецком" пропонує швидкісне підключення до інтернет для корпоративного сегменту ринку.

Для доступу до інтернет ми використовуємо лише наземні оптоволоконні канали зв'язку. Наша компанія має пряме включення в обладнання міжнародних операторів (Level 3, Interoute) а також взаємовключення з провідними українськими провайденами (UARNet, ВОЛЗ, Wnet, Об'єднані мережі України).

Ми здійснюємо підключення на швідкості від 10 Мбіт/c до 1 Гбіт/с як використовуючи технологію FTTB (fiber to the building), так і прокладенням оптоволоконного кабелю безпосереднью до обладнання замовника.

Можливе надання в користування блоків IP-адрес IPv4 або IPv6.

Ми надаємо своїм клієнтам засоби візуального контролю за використанням інтернет-трафіку.

За окремою угодою з клієнтом можливе створення та підтримка віртуального корпорвтивного сервера електронної пошти

Корпоративні канали зв’язку

Якщо Вам необхідно об'єднати філії з різних міст України в загальну мережу або підключити віддалене представництво чи склад до локальної мережі центрального офісу, Вам потрібні канали передечі даних.

ТОВ "Укрспецком" будує канали передачі даних по місту Києву, між містами України та в європейські країни зі швидкістю передачі від 10 Мбіт/c до 10 Гбіт/с. Канали будуються за технологією virtual LAN і гарантують надійний та безпечний обмін даними без використання мереж загального доступу (internet). З метою досягнення найвищого рівня безпеки, можливе шифрування даних, що передаються.

Для побудування каналів використовується власна опорна мережа ТОВ "Укрспецком" а також мережі компаній-партнерів в Києві та інших містах України. Партнерські стосунки з провідними операторами та провайдерами телекомунікацій дозволяють нам знайти рішення майже у будь-якій ситуації.

Працездатність усіх каналів передачі даних ТОВ "Укрспецком" автоматично моніториться в режимі 24х7.

Для критичних сервісів рекомендується побудування резервованих каналів зв'язку. При цьому резервний канал повинен мати трасу відмінну від основного. Це гарантує безперебійність роботи в разі виникнення аварійної ситуації на одному з каналів.